Навчання в Україні
Для тих, хто вже прийняв правильне рішення та придбав систему ZEBRIS JMA Optic, компанія Yamamoto Dental Group надає повну підтримку та індивідуальне навчання роботі з системою у вашій клініці або у нашій школі цифрової стоматології.

Навчання проводить досвідчений спеціаліст по роботі з системою. Консультації щодо клінічних аспектів надає Роман Нестор, сертифікований тренер ZEBRIS.

Вартість навчання: безкоштовно при купівлі системи

Кожному покупцю системи надається повний комплект інструкцій українською мовою - з використання апаратної частини системи та роботі з програмним забезпеченням.
Навчання у Німеччині
Повноцінна цифрова стоматологія неможлива без електронної системи функціонального аналізу. Саме тому більшість провідних стоматологів світу вже працює з цифровими системами реєстрації рухів щелепи та аналізу функціональних показників. І більшість з цих спеціалістів використовує саме систему ZEBRIS JMA Optic, як найбільш точну та просту у використанні.

Але такі інноваційні системи потребують навчання та поглибленого розуміння усіх можливостей. Тому ексклюзивний представник ZEBRIS в Україні, компанія Yamamoto Dental Group, організовує семінари по роботі з ZEBRIS JMA Optic у Німеччині на заводі виробнику.

Місце: Учбовий центр компанії ZEBRIS
місто Існи-ім-Алльгой, Німеччина
найближчі аеропорти: Меннінгем та Мюнхен

Вартість навчання: 790 євро
вартість перельоту та проживання сплачується окремо

Мова: англійська з перекладом українською
Передзвоніть мені
*натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з обробкою вашої контактної інформації
офіційний представник у Україні
Made on
Tilda