Zebris
обов'язковий елемент
твого цифрового протоколу
Система Zebris JMA Optic
цифрова лицьова дуга
Обов’язкова частина цифрового клінічного протоколу

Ти знаєш, що для отримання цифрових даних про форму та положення зубів потрібен інтраоральний сканер. Для цифрового виробництва реставрацій - 3D принтер та фрезер. А що до реєстрації та переносу положення верхньої щелепи та рухів нижньої - все ще використовуєш аналоговий метод?

Настав час перейти на повністю цифровий протокол та впровадити у свою практику використання цифрової лицьової дуги.

Zebris - це прилад, який має унікальні можливості для функціонального аналізу, планування ортопедичного лікування та комунікації з лабораторією. Такого набору функцій не надає жодна інша система, а простота та легкість роботи з Zebris просто вражають!

Німецька система Zebris JMA Optic - це дійсно простий у використанні прилад, що за допомогою оптичних сенсорних технологій останнього покоління дозволяє за лічені хвилини визначити та передати у зуботехнічну лабораторію інформацію про положення та рухи щелеп пацієнта. А головне - ця інформація дозволяє лабораторії автоматично отримати повністю налаштований віртуальний артикулятор!

Zebris JMA Optic відкриває нові, досі небачені можливості у цифровій стоматології. Використання системи дозволяє виключити помилки, що виникають при застосуванні аналогового методу, зробити процес комфортним та швидким для пацієнта, стоматолога та лабораторії.
Дивись відео
Думка експертів про цифрову лицьову дугу
Думка експертів
про цифрову лицьову дугу
Основні функції системи:
  • Реєстрація рухів нижньої щелепи
  • Визначення положення верхньої щелепи
  • Визначення позицій та рухів суглобових головок
  • Функціональний аналіз та планування лікування
  • Цифровий оклюзійний аналіз
  • Просте перенесення даних у CAD систему (Exocad, 3Shape, Inlab)
  • Визначення параметрів налаштування артикулятора

Zebris JMA Optic складається з цифрової лицьової дуги з датчиком нижньої щелепи. Система використовує технологію оптичної триангуляції та здатна з високою точністю реєструвати діапазон руху нижньої щелепи на всіх ступенях свободи. Реальні дані пацієнта можуть бути передані у CAD систему вашої лабораторії шляхом експорту в стандартизованому форматі для налаштування віртуальних артикуляторів. Таким чином, система є невід’ємним компонентом цифрового робочого процесу для створення функціональних зубних протезів.

Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення WINJAW+ включає функції цифрового аналізу оклюзії, функціонального аналізу, позиційного аналізу суглобів та можливості їх репозиції та дистракції, нервово-м'язового аналізу, визначення параметрів механічних та віртуальних артикуляторів та функцію експорту даних.
Дивись відео
Приклад роботи з системою JMA Optic
Приклад роботи з системою
Zebris JMA Optic
Zebris WINJAW+
програмне забезпечення

Програмне забезпечення для аналізу та діагностики


Програмне забезпечення Zebris WINJAW+ - це проста та структурована модульна система для аналізу, діагностики та передачі даних. Кожен рух щелеп записується у реальному часі та відображається на екрані. Вся отримана інформація записується в базу даних основного модуля діагностики.


Основний модуль "Функція та цифрова оклюзія" включає: розрахунок положення верхньої щелепи, визначення шарнірної вісі, дані для автоматичного налаштування механічних та віртуальних артикуляторів, аналіз статичних та динамічних контактів, визначення співвідношення щелеп, запис антропометричних даних пацієнта для проведення функціонального аналізу, електронний аналіз розташування та визначення положення суглобових головок, експорт даних по рухах щелепи та налаштування артикулятора в форматі XML для використання в Exocad Dental CAD.


Опційні модулі додатково доступні для програмування артикулятора CEREC та синхронізації з системою SICAT.

Передзвоніть мені
*натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з обробкою вашої контактної інформації
ексклюзивний представник у Україні
Made on
Tilda