презентація
електронної лицевої дуги
Фото пацієнта, інтраоральне сканування, визначення положення та рухів щелеп, планування, 3Д друк прототипів та тимчасових, виготовлення реставрацій. Сьогодні майже всі етапи ортопедичного лікування виконуються за допомогою цифрових інструментів.
Єдиний етап, котрий у більшості клінік залишається все ще аналоговим - це визначення положення та рухів щелеп. Ми не кажемо, що це погано, або не точно. Але все ж цифровий протокол визначення та перенесення даних у програму для моделювання реставрації - це точно швидше, комфортніше для пацієнта, та зручніше з точки зору комунікації з лабораторією. Тому що електронна цифрова дуга дає можливість автоматичного налаштування віртуального артикулятора.

Тільки уявіть - інтраоральне сканування та функціональний аналіз в ортопеда займають до 10 хвилин, і вже через ці 10 хвилин вся інформація в лабораторії. Ще за пару хвилин технік у CAD програмі створює наряд, підгружає фото, скани та інфо з електронної лицьової дуги та вуаля - маємо цифрового пацієнта. Оце дійсно цифровий протокол!
Компанія Yamamoto Dental Group рада запросити стоматологів-ортопедів України на практичну демонстрацію методики роботи з електронною лицевою дугою Zebris. Ми проведемо запис рухів щелеп та їх положення у реального пацієнта, проскануємо зубний ряд, створимо кейс у exocad, підгрузимо туди всі данні та продемонструємо наскільки просто працює цей цифровий протокол.
Олексій Резніченко
керівник департаменту цифрових рішень
Yamamoto Dental Group
Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.
Вартість: безкоштовно
РЕЄСТРАЦІЯ
*натискаючи кнопку, ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних
КОНТАКТИ
Місце проведення:
MASTERS academy
Київ, вул. Волинська 67

Реєстрація та додаткова інформація:
+38 044 334 38 34
+38 044 334 38 35
+38 096 510 53 01
+38 063 374 24 77
+38 095 472 08 36

E-mail:
info@yamamoto.com.ua
Made on
Tilda